POWIEDZ „STOP” ZABRUDZENIOM Z MYJKĄ CIŚNIENIOWĄ

person Wysłane przez: Stihlonline list Kategoria: Informacje comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 752

Masz już dość brudu zalegającego na elewacji domu, kostce brukowej na podjeździe, płytkach tarasowych, ogrodzeniu czy ogrodowych ścieżkach? Jeżeli chcesz się go szybko i skutecznie pozbyć, to myjka ciśnieniowa jest dla Ciebie idealnym urządzeniem! Z jej pomocą błyskawicznie i bez większego wysiłku oczyścisz wszystkie zabrudzone powierzchnie w ogrodzie i dookoła Twojego domu. Możesz wykorzystać ją również do mycia samochodu, czyszczenia rowerów czy doprowadzania do ładu basenu i mebli ogrodowych. Tak szerokie spektrum zastosowań czyni z niej niezwykle uniwersalne urządzenie, które przyda się każdemu właścicielowi domku jednorodzinnego czy samochodu!

Jak działa myjka ciśnieniowa?

Myjka ciśnieniowa to uniwersalne urządzenie przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni. Efektywne czyszczenie jest możliwe dzięki wykorzystaniu energii strumienia wody, do której można opcjonalnie dodać odrobinę środka czyszczącego lub piasku. Myjkę ciśnieniową podłącza się do źródła wody za pomocą dołączonego do niej węża. Sercem urządzenia jest pompa wysokociśnieniowa, która jest odpowiedzialna za wytwarzanie odpowiedniego ciśnienia wody. Płynie ona specjalnym przewodem wysokociśnieniowym do pistoletu natryskowego, dzięki któremu możesz precyzyjnie sterować strumieniem wody. Zamiast niego możesz też użyć lancy zakończonej różnymi dyszami, które kształtują strumień wody, dopasowując go do specyfiki wykonywanych prac. Do wyboru masz dysze punktowe, rotacyjne, płaskie albo rozproszone.

Każdą myjkę można wzbogacić o dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększają jej funkcjonalność. Jeżeli chcesz czyścić nią auto, zaopatrz się w zestaw do czyszczenia pojazdów oraz dyszę do pianowania. Dzięki nim będziesz mógł należycie zadbać o karoserię swojego samochodu i zapewnić mu pielęgnację na najwyższym poziomie. Jeśli zmierzasz wykorzystywać myjkę do usuwania brudu z murów albo farby i rdzy z metalowych elementów, koniecznie dokup do niej zestaw przeznaczony do piaskowania na mokro. Natomiast jeżeli masz do wyczyszczenia duże powierzchnie, wyposaż swoją myjkę w specjalną szczotkę myjącą albo przystawkę zaprojektowaną do czyszczenia dużych poziomych i pionowych powierzchni. Te dodatkowe akcesoria przyspieszą i ułatwią Ci pracę.

Do czego przyda Ci się myjka ciśnieniowa?

Dzięki myjce ciśnieniowej będziesz mógł szybko i bez wysiłku uporać się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Strumień wody pod ciśnieniem doskonale usuwa brud, osad i rdzę z czyszczonych powierzchni. Gdy kierujesz go w odpowiednie miejsca, bez problemu wypłukuje zanieczyszczenia nawet z trudnodostępnych zakamarków i szczelin, których nie da się skutecznie oczyścić, stosując tradycyjne metody. Myjka przyda Ci się do mycia: samochodu, ścian domu (niezależnie od tego, jakim materiałem elewacyjnym są wykończone), tarasu, ogrodzeń, mebli ogrodowych, basenu, rowerów i kostki brukowej. Stosując ją do czyszczenia ścieżek ogrodowych, podjazdów i chodników, szybko pozbędziesz się nie tylko zalegającego na nich kurzu i brudu, ale także skutecznie usuniesz porastający je mech.

Mycie powierzchni myjką ciśnieniową to łatwa, przyjemna i szybka praca, której rewelacyjne efekty są od razu widoczne! Dzięki niej zapomnisz o uciążliwym i mało efektywnym ręcznym szorowaniu czyszczonych powierzchni szczotkami – zaoszczędzisz energię i czas, który będziesz mógł przeznaczyć np. na wspólne zajęcia z rodziną!

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło