• Nowy
Odkurzacz przemysłowy Stihl SE 33 + 6 worków

Odkurzacz przemysłowy Stihl SE 33 + 6 worków

419,00 zł
Brutto
SE01 012 4413

Odkurzacz przemysłowy Stihl SE 33 do prac w domu i czyszczenia samochodów
Elastyczny w użyciu i bardzo wydajny


Kompaktowy odkurzacz do pracy na sucho i na mokro SE 33 umożliwia bezproblemowe sprzątanie w domu, piwnicy lub w samochodzie. W tym celu w tym urządzeniu optymalnie połączono wydajność i wygodę. Dzięki wysokiej mocy 1,4 kW SE 33 wytwarza wystarczające podciśnienie do szerokiego zakresu celów czyszczenia. Dzięki 2-metrowemu wężowi ssącemu i dwuczęściowej rurze ssącej możesz łatwo dostać się w trudne zakątki bez konieczności częstej zmiany lokalizacji. Małe kroki nie stanowią problemu dla urządzenia dzięki obrotowym przednim kołom.
Trudno dostępne zabrudzenia i kurz można łatwo usunąć z rogów lub spod przedmiotów za pomocą funkcji nadmuchu. Aby to zrobić, wystarczy podłączyć wąż ssący do złącza wlotu powietrza.
Możesz używać dużej mocy ssania zarówno do odkurzania na mokro, jak i na sucho oraz elastycznie przełączać się między zastosowaniami za pomocą przełączanej dyszy podłogowej.


Wysokiej jakości akcesoria, takie jak filtr PET, płaska dysza i dysza podłogowa, są już zawarte w standardowym wyposażeniu.

SE 33 jest kompatybilny ze Smart Connector 1.0. Umożliwia to podłączenie urządzeń sieciowych, otrzymanie wsparcia użytkownika lub analizę danych. Dzięki kompaktowej konstrukcji i zintegrowanemu schowkowi na akcesoria, odkurzacz do pracy na mokro i sucho SE 33 można schować, aby zaoszczędzić miejsce.

Dane techniczne:
Maksymalne podciśnienie 210 mbar
Przepływ objętościowy 3600 l / min
Pojemność pojemnika 12 l
Waga gotowa do użycia 5,4 kg
Poziom ciśnienia akustycznego 73 dB (A) 1)
Napięcie sieciowe 220 - 240/1 ~ / 50 - 60 V / Hz
Długość węża ssącego 2 m
Średnica węża 37 mm

Stihl
SE01 012 4413
15 szt.

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło