• Nowy
Stihl Care & Clean Kit FS Plus

Stihl Care & Clean Kit FS Plus

61,00 zł
Brutto
0782 516 8602

Czyszczenie i pielęgnacja podkaszarek , kos i pilarek STIHL.

Stihl Care & Clean Kit FS Plus
Zestaw serwisowy

Zestaw do pielęgnacji i czyszczenia Care & Clean Kit FS Plus umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie i pielęgnację podkaszarek, kos i pilarek spalinowych STIHL. Dzięki temu wykaszarki mają długą żywotność. W zestawie STIHL Care & Clean Kit FS znajdziesz odpowiednie produkty do czyszczenia i pielęgnacji w jednym pakiecie. Dzięki temu możesz usunąć brud z urządzeń i przygotować je do przechowywania.
Należy również regularnie smarować przekładnię, aby zminimalizować jej zużycie. Zalecamy noszenie rękawic roboczych lub rękawic ochronnych podczas czyszczenia i konserwacji.

Czy jesteś przekonany do naszych urządzeń STIHL i chciałbyś je odpowiednio czyścić i pielęgnować, a przy tym zaoszczędzić pieniądze?

Skorzystaj z naszego pakietu serwisowego, który zawiera:

500 ml Stihl Varioclean:
Specjalny środek czyszczący rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne, gdy tylko zostanie rozpylony na łańcuchy piły, szyny, noże i obudowę maszyny. Biodegradowalne środki powierzchniowo czynne rozpuszczają żywice, oleje lub plamy z trawy i można je po prostu zmyć wodą.

400 ml STIHL Multispray:
Przezroczysty, bezzapachowy multispray ma podwójny efekt. Jako olej wielofunkcyjny zachwyca dobrym smarowaniem. Rozluźnia również przylegający brud i przyklejone cząsteczki. Pozostawia również nietwardniejący film ochronny.

80 g Superlub FS:
Wysokowydajny smar przekładniowy STIHL Superlub FS jest idealny do szybkich przekładni podkaszarek i kos STIHL. Pozostaje również w otwartych częściach przekładni ze względu na doskonałą przyczepność, a tym samym zapewnia ich niewielkie zużycie.

Stihl
0782 516 8602
15 szt.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło