Z tymi urządzeniami pielęgnacja trawnika będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Oferowane przez nas kosiarki akumulatorowe Stihl sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy ograniczony dostęp do źródła prądu. Bez kabli, bez paliwa – koszenie z urządzeniami Stihl to maksymalne ułatwienie pracy w ogrodzie.

Szeroka oferta kosiarek Stihl

W asortymencie posiadamy ogromny wybór ogrodowych kosiarek akumulatorowych. Bogactwo modeli pozwala na idealne dopasowanie do konkretnego zastosowania. Warto zaznaczyć, że urządzenia te nie tylko pozwalają dotrzeć niemal w każde miejsce (dzięki braku obecności kabli), ale też zapewniają komfortowe warunki pracy. Są łatwe w prowadzeniu, a przy tym wyjątkowo ciche.

Proponujemy zarówno modele z serii AkuSystem AP, jak i AkuSystem AK. Poszczególne urządzenia różnią się między innymi wymiarami, mocą znamionową, pojemnością kosza, poziomem wibracji, powierzchnią koszenia na 1 akumulatorze, poziomem mocy akustycznej i nie tylko. Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej.

Kosiarka akumulatorowa RMA 235 Kosiarka akumulatorowa RMA 235
Producent: Stihl
Cena: 819,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosiarka akumulatorowa RMA 339 Kosiarka akumulatorowa RMA 339
Producent: Stihl
Cena: 1 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosiarka akumulatorowa RMA 339 C Kosiarka akumulatorowa RMA 339 C
Producent: Stihl
Cena: 1 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium