Traktory ogrodowe idealnie sprawdzą się tam, gdzie używanie tradycyjnych kosiarek spalinowych byłoby zbyt czasochłonne. Traktory ogrodowe to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu dbanie o trawnik na większej powierzchni będzie banalnie proste i wyjątkowo szybkie. Pośród zalet wspomnianych urządzeń należy wspomnieć moc, zasięg oraz siłę. Nie należy przy tym zapominać, że strzyżenie trawnika z pomocą traktora ogrodowego to również spora frajda.

Traktory ogrodowe używane są głównie do pielęgnacji trawników, trzeba jednak dodać, że wyposażone w dodatkowy osprzęt, z łatwością mogą być używane również podczas innych prac ogrodowych. Specjalistyczne traktory ogrodowe można na przykład doposażyć w mechanizm do mulczowania. Oprócz tego - jako małe i uniwersalne ciągniki sprawdzą się na przykład podczas transportu z podczepioną przyczepką, a wyposażone w szuflę do odgarniania śniegu, zdadzą egzamin również podczas zimowych porządków. Zimową funkcjonalność traktorów ogrodowych zwiększają też łańcuchy przeciwpoślizgowe na koła, dzięki którym praca staje się możliwa, łatwa i bezpieczna nawet podczas trudnych warunków terenowych.

Traktory ogrodowe to maszyny o wieloletniej żywotności, a co szczególnie ważne – STIHL słynie z doskonale zorganizowanego i wyposażonego zaplecza serwisowo-naprawczego. Sięgając po maszyny tego producenta, mogą więc mieć Państwo pewność, że będą służyć Wam przez wiele sezonów, stanowiąc doskonałą inwestycję w piękny ogród.

 

Traktory do koszenia Stihl

Oferowane przez nas traktory ogrodowe Stihl dostępne są w kilku modelach, co pozwoli na ich dopasowanie do konkretnej powierzchni oraz indywidualnych oczekiwań. Urządzenia są proste w obsłudze i pozwalają na perfekcyjne skoszenie trawy w krótkim czasie oraz bez większego nakładu pracy. Wykorzystane w nich rozwiązania zapewniają komfortową jazdę, łatwość manewrowania, a także szybkie i proste opróżnianie kosza na trawę.

W asortymencie posiadamy nie tylko bogaty wybór traktorów serii R4, T4, T5 oraz T6. Oferujemy również liczne akcesoria dedykowane urządzeniom Stihl. Wśród części do traktorów-kosiarek znajdują się między innymi pokrowce, akumulatory, deflektory, zestawy do mulczowania, łańcuchy przeciwpoślizgowe, zestawy do odśnieżania i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

AAH 200 - Pokrowiec do R4 i T4 AAH 200 - Pokrowiec do R4 i T4
Producent: Stihl
Cena: 629,00 zł
szt.
zobacz więcej
AAH 300 - Pokrowiec do T5 i T6 AAH 300 - Pokrowiec do T5 i T6
Producent: Stihl
Cena: 729,00 zł
szt.
zobacz więcej
AAW 012 - Akumulator zimowy AAW 012 - Akumulator zimowy
Producent: Stihl
Cena: 849,00 zł
szt.
zobacz więcej
ACB 010 - Ładowarka do akumulatora ACB 010 - Ładowarka do akumulatora
Producent: Stihl
Cena: 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
ADF 400 - Deflektor do R4 ADF 400 - Deflektor do R4
Producent: Stihl
Cena: 469,00 zł
szt.
zobacz więcej
ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna
Producent: Stihl
Cena: 339,00 zł
szt.
zobacz więcej
AGW 098 - Walec ogrodowy AGW 098 - Walec ogrodowy
Producent: Stihl
Cena: 1 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
AMK 082 - Zestaw do mulczowania 80cm AMK 082 - Zestaw do mulczowania 80cm
Producent: Stihl
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
APU 300 - Przyczepa APU 300 - Przyczepa
Producent: Stihl
Cena: 1 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
AST 062 - Zderzak AST 062 - Zderzak
Producent: Stihl
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium