• Nowy
Robot Stihl RMI 522 C

Robot Stihl RMI 522 C

8 760,00 zł
Brutto
63050111403

W pełni automatyczny, kompaktowy robot koszący do średniej wielkości trawników o powierzchni do 2.100 m2. Dzięki funkcji mulczowania kosiarka kosi trawę, rozdrabnia ją i nawozi trawnik w tym samym czasie, zapewniając jednocześnie doskonały efekt koszenia. Możliwość aktywacji funkcji powrotu do stacji dokującej. Prosty i wygodny dostęp za pośrednictwem aplikacji iMOW®.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Robot Stihl RMI 522 C
Inteligentne koszenie trawnika
W pełni automatyczny, kompaktowy robot koszący do średniej wielkości trawników o powierzchni do 2.100 m2. Dzięki funkcji mulczowania kosiarka kosi trawę, rozdrabnia ją i nawozi trawnik w tym samym czasie, zapewniając jednocześnie doskonały efekt koszenia. Możliwość aktywacji funkcji powrotu do stacji dokującej. Prosty i wygodny dostęp za pośrednictwem aplikacji iMOW®. Szerokość koszenia 20 cm, ciężar 10,0 kg ①. W zestawie: Stacja ładująca, 4 śledzie, przymiar iMOW®.

Dostęp przez aplikację mobilną
Aplikacja iMow zmienia robota koszącego STIHL iMow w niezależny system Smart Garden. Intuicyjne menu aplikacji przeznaczonej do obsługi za pomocą smartfona lub tabletu pozwala zarządzać wieloma ustawieniami koszenia nie tylko bezpośrednio na urządzeniu, ale także zdalnie, na przykład w podróży. Bezpłatna aplikacja iMow zapewnia w czasie rzeczywistym przegląd najważniejszych funkcji i danych dotyczących wydajności. Godziny można ustawić na każdy dzień za pomocą interaktywnego planu koszenia, w którym robot koszący iMow pracuje elastycznie i ładuje baterię. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi deszczu i dostępu do prognozy pogody w trybie online, urządzenie aktywne jest tylko w sprzyjających warunkach pogodowych. Jeśli robot koszący iMow ma nadal kosić podczas opadów, czułość czujnika można regulować lub wyłączać. Korzystając z lokalizacji GPS, można również wyświetlić bieżącą lokalizację i określić strefę, którą preferuje się kosić w określonym czasie. (Zdj. poglądowe)

Dane techniczne:
Maks. pow. trawn. m²     do 2.100
Szer. koszenia cm     20
Wys. koszenia mm     20-60
Maks.nachylenie terenu %     40
Ciężar kg     10
Liczba obrotów U/min     4.450
Moc znamionowa W     60
Śr. czas koszenia (tydz.) h 1)     35
Rodzaj akumulatora     Li-Ionen
Poziom mocy akustycznej LWA [dB(A)] dB(A)     60
Niepewność pomiarowa KpA dB(A)     2

1) W warunkach optymalnych (brak przeszkód, skomplikowanych kształtów i nachyleń)

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

63050111403
2022-09-01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło