Nauszniki przeciwhałasowe Stihl ADVANCE ProCOM Bluetooth

Nauszniki przeciwhałasowe Stihl ADVANCE ProCOM Bluetooth

1 999,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

0000 884 0544

Nauszniki przeciwhałasowe Stihl ADVANCE ProCOM
Słuchawki z mikrofonem ADVANCE ProCOM to komfortowa i wydajna komunikacja Bluetooth


Dzięki innowacyjnemu systemowi komunikacyjnemu ochronników słuchu STIHL ADVANCE ProCOM można wygodnie i efektywnie komunikować się podczas pracy, nawet w hałaśliwym otoczeniu, bez konieczności używania dodatkowego urządzenia.
Ochronniki słuchu umożliwiają bezpośrednie połączenia nawet z 16 innymi użytkownikami w zasięgu do 600 m.
Nauszniki przeciwhałasowe ADVANCE ProCOM zapewniają jasną i przyjemną komunikację, tak ważną zwłaszcza przy wymagającej pracy.
Profesjonaliści zajmujący się leśnictwem i pielęgnacją drzew, ale także ogrodnicy i architekci krajobrazu oraz pracownicy budowlani również docenią łatwość obsługi i doskonałą dwukierunkową łączność między użytkownikami.
Dzięki ergonomicznym przyciskom, różniącym się od siebie w dotyku, ochronniki słuchu STIHL ADVANCE ProCOM są bardzo łatwe w obsłudze.
Montaż i łączenie jest również proste. Dzięki połączeniu Bluetooth możesz korzystać z wielu funkcji smartfona, takich jak wykonywanie połączeń telefonicznych, słuchanie muzyki lub korzystanie podczas pracy z asystenta głosowego bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Możesz także podłączyć nauszniki przez Bluetooth do przenośnych odbiorników radiowych.
Waga 400g.


0000 884 0544
20 szt.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło