Kosa akumulatorowa Stihl FSA 135 (body)

Kosa akumulatorowa Stihl FSA 135 (body)

2 849,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

FA01 200 0000
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Stihl FSA 135 profesjonalna kosa akumulatorowa 36V, bez akumulatora i ładowarki
NOWOŚĆ 2021

Podwójny uchwyt ułatwiający koszenie dużych powierzchni. Pojedyncze urządzenie bez baterii i bez ładowarki. Wydajna akumulatorowa kosa akumulatorowa dla profesjonalistów zajmujących się ogrodnictwem i pielęgnacją krajobrazu. Trwały filtr powietrza z metalową kratką dla optymalnego chłodzenia silnika W razie potrzeby może być używany z różnymi narzędziami tnącymi.

Dzięki mocnemu silnikowi EC i szerokiej gamie narzędzi tnących STIHL, których można używać z tą kosą,  FSA 135 zapewnia idealne warunki do pielęgnacji zieleni oraz koszenia trawy i zarośli. Możesz płynnie regulować prędkość za pomocą ergonomicznej rączki sterującej kosy. Aby pracować tak wydajnie, jak to tylko możliwe, masz możliwość ustawienia trzech poziomów prędkości, na których pracujesz w sposób energooszczędny. Tryb oszczędzania energii sygnalizowany jest diodą LED. Filtr powietrza z metalową kratką zapewnia długą żywotność, ponieważ silnik jest optymalnie chłodzony. Ponadto ten filtr powietrza jest łatwy do czyszczenia. Ze względu na niską emisję hałasu możesz pracować również w obszarach wrażliwych na hałas. Obudowa urządzenia FSA 135 jest przygotowana na złącze STIHL Smart Connector 2 A.

Wszystkie narzędzia akumulatorowe w systemie STIHL AP są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników i do codziennego użytku, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dlatego mają sprawdzoną ochronę przed zachlapaniem. Skuteczność potwierdzają wymagające testy wewnętrzne. Test rozprysków opiera się między innymi na standardzie IPX4.

Akumulatorowa kosa FSA 135 to właściwy wybór, jeśli jako profesjonalista zajmujący się ogrodnictwem i pielęgnacją krajobrazu lub jako firma komunalna chcesz pielęgnować zieleń w obszarach wrażliwych na hałas. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi dwuręcznemu (uchwyt noża) możesz wygodnie i efektywnie kosić większe trawniki.

Dane techniczne:
Napięcie nominalne 36 V.
Waga 4,9 kg 1)
Poziom ciśnienia akustycznego 80 dB (A) 2)
Poziom ciśnienia akustycznego 81 dB (A) 2)
Poziom mocy akustycznej 92 dB (A) 2)

1) Bez akumulatora, narzędzia tnącego i osłony
2) Wartość K zgodnie z RL 2006/42 / EG = 2,0 dB (A)

 

FA01 200 0000
1 Przedmiot

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło