Opryskiwacz akumulatorowy Stihl SGA 85 (body)

Opryskiwacz akumulatorowy Stihl SGA 85 (body)

2 699,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

4854 011 7004
Ilość
Obecnie brak na stanie

Plecakowy opryskiwacz Stihl SGA 85, bez akumulatora i ładowarki
Mocny i wygodny dla profesjonalistów w sadownictwie i uprawie winorośli


Wydajny akumulatorowy opryskiwacz ogrodowy STIHL SGA 85 to pierwszy akumulatorowy opryskiwacz z serii STIHL, który wspiera profesjonalnych użytkowników w efektywnym stosowaniu pestycydów lub nawozów. Wysokie ciśnienie robocze i duży, 17-litrowy, przezroczysty pojemnik ze wskaźnikiem poziomu sprawiają, że plecak STIHL SGA 85 jest idealnym towarzyszem dla ogrodników i rolników, nawet do trudnych zadań na dużych powierzchniach, takich jak sady czy uprawa winorośli. Nosząc na plecach ważący 6,2 kg opryskiwacz, można łatwo i elastycznie regulować ciśnienie robocze od 1 bara do 6 barów za pomocą pokrętła. Dzięki wyjątkowo wygodnemu systemowi nośnemu z indywidualnie regulowanymi paskami na plecy i pasem piersiowym z regulacją wysokości możliwe są również dłuższe misje.
Dzięki mosiężnej dyszy o pustym stożku możesz precyzyjnie aplikować dany płyn za pomocą opryskiwacza akumulatorowego STIHL SGA 85. Zintegrowany element filtrujący zapobiega przedostawaniu się brudu ze zbiornika do lancy opryskiwacza i jest łatwy do czyszczenia podczas wymiany dyszy. Kabura na opcjonalnym pasie biodrowym STIHL do SGA 85 służy do bezpiecznego przechowywania lancy podczas pracy.

W naszym przeglądzie żywotności akumulatorów STIHL i czasów ładowania możesz sprawdzić, jak długo możesz pracować z opryskiwaczem akumulatorowym STIHL SGA 85 i jak długo należy ładować wybrany akumulator AP.

Wszystkie narzędzia akumulatorowe w ramach systemu STIHL AP są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników i do codziennego użytku nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dlatego posiadają sprawdzoną ochronę przed zachlapaniem. Skuteczność potwierdzają wymagające testy wewnętrzne. Test wody rozpryskowej opiera się między innymi na standardzie IPX4.

Dane techniczne:
Obsługa akumulatorów systemu AP: AP 100, AP 200, AP 300, AP 300S
Czas pracy baterii z AP 100 do 510 min
Czas pracy akumulatora z AP 200 do 1000 min
Napięcie znamionowe 36 V
Waga 6,2 kg
Poziom mocy akustycznej 77 dB (A)
Poziom ciśnienia akustycznego 66 dB (A)
Min. przepustowość wody 1,5 l/min
Maks. przepływ wody 3,1 l/min
Maksymalne ciśnienie 6 bar
Zawartość pojemnika 17 dm³
Wysokość 606 mm
Szerokość 406 mm


4854 011 7004

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło