Pilarka akumulatorowa Stihl MSA 300 C-O (body)

Pilarka akumulatorowa Stihl MSA 300 C-O (body)

3 999,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

MA02 200 0032

Pilarka akumulatorowa Stihl MSA 300 C-O, bez akumulatora i ładowarki

STIHL MSA 300 to pierwsza akumulatorowa pilarka łańcuchowa zaprojektowana przez STIHL specjalnie do profesjonalnej pracy . Pełna moc elektryczna 3,0 kW jest zamieniana na prędkość łańcucha do 30 m/s dzięki wydajnemu akumulatorowi STIHL AP 500 S opracowanemu dla tej pilarki. W połączeniu z prowadzącą Light 04 zapewnia wysoką wydajność cięcia przy zmniejszonej wadze.
Podczas pracy z STIHL MSA 300 profesjonaliści są również pod wrażeniem odpornej na warunki atmosferyczne  solidnej konstrukcji. System antywibracyjny STIHL redukuje występujące drgania, odciążając w ten sposób mięśnie i stawy. Aby maksymalnie ułatwić konserwację i czyszczenie bezprzewodowej pilarki łańcuchowej MSA 300, dostęp do filtra jest szczególnie łatwy dzięki pokrywie serwisowej. STIHL MSA 300 to pierwsza pilarka łańcuchowa firmy STIHL wyposażona w kokpit obsługi i powiadomień, za pomocą którego można uzyskać wszystkie kluczowe dane i informacje o swojej pile. Jest również przygotowana do pracy w sieci dzięki inteligentnemu złączu STIHL 2 A.

W naszym zestawieniu czasu pracy i ładowania akumulatorów możesz sprawdzić, jak długo możesz pracować z narzędziem akumulatorowym STIHL i jak długo musi być ładowany używany akumulator AP. W przeglądzie możesz również zobaczyć, który akumulator AP jest zalecany do Twojego urządzenia STIHL. Wszystkie narzędzia akumulatorowe w ramach systemu STIHL AP są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników ale i do codziennego użytku, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Urządzenie posiada również ochronę przed bryzgami wody ze wszystkich stron, co zostało potwierdzone w testach wewnętrznych. Sprawdzone w testach wewnętrznych zabezpieczenie przed wodą rozpryskową STIHL MSA 300 zostało również certyfikowane zgodnie z klasą ochrony IPX4. Osoby zajmujące się ogrodnictwem, leśnicy i gminy mogą używać pilarki akumulatorowej STIHL MSA 300 do ścinania, okrzesywania, a także przycinania małych i średnich drzew na długość .
Aby pracować jak najefektywniej, wspierasz 3 programy operacyjne (Eco, ścinanie i okrzesywanie) , które konfigurują pilarkę pod kątem odpowiednich zastosowań.

Dane techniczne:
Moc 3,0kW/4,1KM
Podziałka piły łańcuchowej:  .325"
Łańcuch 67 .325" 1,3mm
Długość prowadnicy (cm):   40
Zasilanie: 36V Li-Ion
Zalecane akumulatory: AP 300/ AP 300 S/ AP 500
Akumulator w zestawie:    Nie
Ładowarka w zestawie:    Nie
Waga kg :    5,4

MA02 200 0032
3 szt.

Może ci się spodobać również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło