Odkurzacz akumulatorowy Stihl SEA 20

Odkurzacz akumulatorowy Stihl SEA 20.0

599,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

SA03 011 7305

Odkurzacz akumulatorowy Stihl SEA 20.0
W zestawie z baterią AS 2 i standardową ładowarką AL 1

Praktyczny bezprzewodowy odkurzacz ręczny STIHL SEA 20 umożliwia szybkie i łatwe odkurzanie małych powierzchni. Odkurzacz ręczny STIHL SEA 20 współpracuje z akumulatorem litowo-jonowym systemu STIHL AS, dzięki czemu można nim łatwo, bezprzewodowo i cicho odkurzać. Bardzo wydajny odkurzacz ręczny 12V firmy STIHL jest lekki i ergonomiczny w obsłudze.
Użytkownicy prawo- i leworęczni mogą wygodnie obsługiwać przycisk Start na wygodnym, miękkim uchwycie i bezpiecznie trzymać STIHL SEA 20 w dłoniach. Rozwiązanie blokujące umożliwia ciągłą pracę bez konieczności trzymania wciśniętej dźwigni zmiany biegów. Bezpośrednio za ssawką elastyczna klapa zwrotna niezawodnie utrzymuje odessany brud w pojemniku zbiorczym. Do opróżniania i czyszczenia można go wyjąć jednym ruchem. Dwustopniowy system filtracji zapewnia bardzo dobrą wydajność filtrowania, można go łatwo wyczyścić i ponownie wykorzystać.
Odkurzacz ręczny STIHL SEA 20 jest standardowo wyposażony w wiele praktycznych akcesoriów: ssawkę szczelinową, ssawkę do dużych zabrudzeń, wąż ssący, rurkę przedłużającą, filtr papierowy i kosz na filtry. W dołączonej torbie do przechowywania z pętlą do zawieszania można schować bezprzewodowy odkurzacz ręczny SEA 20 firmy STIHL między zadaniami, aby zaoszczędzić miejsce.

Zastosowanie:
Odkurzanie małych powierzchni wokół domu np. balkon, taras oraz samochodu, warsztatu, garażu.

Dane techniczne:
Waga urządzenia bez baterii 1,1 kg
Napięcie znamionowe 12V

Prąd znamionowy 10A
Maksymalne podciśnienie 80 mbar /8 kPa
Żywotność baterii AS2 do 14 min 1)

Przepływ 1026 l/min


SA03 011 7305
100 szt.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło