Jesienią grabienie liści to pochłaniające wiele czasu i wysiłku zajęcie, do tego syzyfowa praca, dlatego wykonywana ręcznie całkowicie mija się z celem. Dmuchawy do liści to popularny sprzęt w wielu krajach Europy i coraz bardziej przekonują się do niego również Polacy. Posiadanie dmuchawy znacznie ułatwia sezonowe prace porządkowe w ogrodach i na innych obszarach zieleni, zwłaszcza tych, na których znajdują się duże drzewostany. Na dużym areale spośród dostępnych rodzajów takich urządzeń najlepiej sprawdzają się dmuchawy plecakowe.

Idealny sprzęt do sprzątania liści na dużych powierzchniach

Dmuchawy plecakowe to idealny sprzęt do porządkowania dużych terenów zielonych , takich jak parki, ogrody miejskie, przydroża czy stadiony. Są to urządzenia spalinowe o dużej sile wydmuchu, dlatego sprzątają wszystko co stoi im na drodze. Oprócz liści są to także drobne gałęzie, porozrzucane papiery i tym podobne zanieczyszczenia terenu. Dmuchawy, które mamy w ofercie, dodatkowo charakteryzują się wydajną pracą, ponieważ zadbał o to jeden z największych producentów sprzętu ogrodniczego na świecie.

Dlaczego polecamy dmuchawy plecakowe STIHL?

STIHL stara się bardzo ułatwić pracę użytkownikom swoich urządzeń, produkując dmuchawy efektywne w działaniu, a jednocześnie łatwe w obsłudze. Oferuje sprzęt o różnych parametrach, np. mocy silnika, ciężarze czy sile nadmuchu, dlatego spośród produktów tej marki łatwo wybrać idealną dmuchawę. Dmuchawy plecakowe STIHL to urządzenia zaopatrzone w komfortowy system nośny, dzięki któremu można ich używać przez wiele godzin, nie męcząc przy tym obciążonych sprzętem pleców. Mocowania w postaci szerokich pasów naramiennych, pasa biodrowego i pasa na klatkę piersiową równomiernie rozkładają ciężar dmuchawy tak, aby był on mało odczuwalny podczas nawet wielu godzin pracy.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło