Z tymi urządzeniami pielęgnacja trawnika będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Oferowane przez nas kosiarki akumulatorowe STIHL sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest ograniczony dostęp do źródła prądu. Bez kabli, bez paliwa – koszenie z urządzeniami akumulatorowymi STIHL to maksymalne ułatwienie pracy w ogrodzie.

Komfort używania i niezawodność działania w jednej kosiarce

Kosiarki akumulatorowe STIHL tylko w małym stopniu ustępują pola najmocniejszym urządzeniom w naszej ofercie – kosiarkom spalinowym tej marki. Poza niuansem, którym jest nieznacznie mniejsza moc, a więc i siła działania, mają szereg zalet. Wspomniana już praca bez potrzeby dostępu do źródła prądu, bez paliwa, dlatego też i bez spalin to tylko najważniejsze z nich. Typowe dla kosiarek STIHL jest również długie działanie na jednym ładowaniu akumulatora oraz płynna praca bez ogłuszającego hałasu, co znacznie zwiększa komfort koszenia. Poza tym niewielka waga urządzeń akumulatorowych powoduje, że są zwrotne i przyjemne w obsłudze.

Poszczególne urządzenia akumulatorowe tej marki różnią się m.in. wymiarami, pojemnością kosza, poziomem wibracji, powierzchnią koszenia na jednym ładowaniu, poziomem mocy akustycznej oraz mocą znamionową. Kosiarki o największej mocy z powodzeniem radzą sobie z koszeniem dużych, zaniedbanych trawników, niemal dorównując sprawności urządzeń spalinowych. Aby ułatwić Ci wybór kosiarki o najwłaściwszych parametrach, przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło