Jeśli chcesz dokładnie umyć jakąkolwiek powierzchnię, czy to elewację, czy też samochód, kostkę brukową na podjeździe lub ścieżce, kup idealnie nadające się do tego narzędzie – myjkę ciśnieniową. Urządzenia tego typu wykorzystują do mycia energię strumienia wody, opcjonalnie wody z piaskiem lub środkiem czyszczącym, wytwarzając wysokie ciśnienie. W ten sposób usuwają najbardziej oporny, mocno przylegający do powierzchni brud, nie dając mu najmniejszych szans na to, aby się uchował. Zwłaszcza, gdy potraktujesz go jedną z solidnych i niezawodnych w działaniu myjek ciśnieniowych STIHL , które mamy w ofercie.

Do czego może się przydać myjka ciśnieniowa?

Myjki ciśnieniowe STIHL to niezastąpione narzędzia do usuwania brudu z różnego rodzaju powierzchni zewnętrznych. Z dużo lepszym skutkiem zastępują tradycyjny wąż ogrodowy w myciu aut, ścian budynków wykończonych dowolnym materiałem elewacyjnym, tarasów, ogrodzeń, mebli ogrodowych czy kostki brukowej. Woda pod dużym ciśnieniem bez problemu upora się nie tylko z brudem, ale również z liśćmi, piaskiem i drobnymi kamieniami, które znajdą się na drodze wytworzonego przez myjkę strumienia. Dzięki tylu różnym zastosowaniom zalety tego urządzenia powinni docenić wszyscy właściciele prywatnych posesji, dla których STIHL przygotował wiele interesujących modeli myjek wysokociśnieniowych.

Tymczasem myjki STIHL sprawdzają się również poza domem, zwłaszcza jeśli mówimy o modelach takich jak RE 362 PULS. Myjki tej klasy to innowacyjne urządzenia wysokociśnieniowe z mocnym silnikiem, ze zintegrowanym bębnem na węże oraz pistoletem wyposażonym w system wielostopniowej regulacji strumienia wody. Tego typu myjki znajdują zastosowanie m.in. w ręcznych myjniach samochodowych, rolnictwie i budownictwie , ponieważ żaden trudny do usunięcia brud nie stanowi dla nich problemu.

Skuteczne mycie bez zbędnego wysiłku

Jeśli zdecydujesz się kupić myjkę ciśnieniową STIHL, szybko przekonasz się o zaletach tego narzędzia, tym bardziej nie będziesz chciał powrócić do dawnych praktyk ręcznego mycia i szorowania brudu. Proste, lecz skuteczne działanie myjki umożliwia wypłukanie go ze wszystkich trudnodostępnych miejsc i szczelin, dlatego powierzchnia staje się naprawdę czysta. Do tego stosując myjkę ciśnieniową nie zadasz sobie zbyt dużego trudu, aby dokładnie wszystko wyczyścić.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-12 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło