Szukają Państwo poręcznego narzędzia do skoszenia zaniedbanego trawnika, niewielkiej łąki czy przydrożnych chaszczy? Przyda się niezbyt ciężka, wygodna, a co najważniejsze skuteczna w realizacji wyżej wymienionych zadań kosa akumulatorowa. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka modeli kos akumulatorowych, a wszystkie są warte swojej ceny oraz zakupu. Sprzedajemy wyłącznie oryginalny sprzęt ogrodniczy STIHL, mając pewność, że jego jakość pracy nie zawiedzie naszych klientów. Warto dodać, że prowadzimy również sprzedaż kos mechanicznych marki STIHL.

Zalety kosy akumulatorowej STIHL

Kosy akumulatorowe marki STIHL cechują się licznymi zaletami. Najważniejszą z nich jest oczywiście sprawność i wygoda pracy, która dzięki urządzeniom akumulatorowym staje się wydajna oraz przyjemna. To jednak zaledwie jeden z atutów wspomnianych narzędzi. Kosy akumulatorowe dają możliwość wysokiej mobilności prowadzonych prac, ponieważ energia potrzebna do koszenia płynie z akumulatora, a nie stacjonarnego źródła. Inną zaletą kos akumulatorowych jest fakt, że urządzenia tego typu pracują bardzo cicho, dzięki czemu nie jest niezbędna dodatkowa ochrona słuchu. To jednak nie wszystko. Kosy akumulatorowe to urządzenia ekologiczne, ponieważ podczas prac ogrodowych nie emitują żadnych zanieczyszczeń. Naszym zdaniem to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach i jesteśmy przekonani, że i Państwo zwrócą uwagę na ten aspekt.

Jak wybrać dobrą kosę akumulatorową?

Wybierając kosę akumulatorową, należy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych parametrów. Istotna jest moc zmianowa kosy, czas działania na jednym ładowaniu oraz żywotność akumulatora. Kosy akumulatorowe nie są tak wydajne w pracy, jak kosy spalinowe, ale doskonale sprawdzają się w koszeniu średnio wysokiej trawy i niewielkich zarośli. Z reguły są od nich lżejsze i cichsze w działaniu, a jednocześnie są bardziej mobilne od kos elektrycznych , ponieważ nie są zasilane sieciowo. Przede wszystkim zaś należy kupić sprawdzony, markowy produkt, nawet jeśli nie oznacza to oszczędności na kosie. STIHL to dobrze znany w 160 krajach na świecie producent sprzętu ogrodniczego. W 2026 roku minie sto lat od czasu, gdy założyciel firmy Andreas Stihl skonstruował pierwszą łańcuchową pilarkę. Wybór produktów tej marki jest równoznaczny z wyborem innowacyjnych urządzeń, które faktycznie ułatwiają pracę w ogrodzie, skracają jej czas, są funkcjonalne i niezawodne.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło