Przecinarki i pilarka do betonu - mocne, wydajne i ekonomiczne

Duża wydajność, długa żywotność, długie interwały konserwacyjne i - na wszelki wypadek - krótkie terminy napraw: to wymagania, którym w dzisiejszych czasach musi sprostać urządzenie budowlane. Pilarka do betonu i przecinarki STIHL spełniają te warunki w 100 procentach. Nie bez powodu przecinarki STIHL są najlepiej sprzedawaną marką przecinarek na świecie. Pilarki do betonu to narzędzia, bez których trudno wyobrazić sobie sprawnie i profesjonalnie prowadzone prace budowane, remontowe i instalacyjne. Wszytko dzięki ich niezaprzeczalnym zaletom.

Zalety pilarek do betonu

Największą zaletą pilarek do betonu jest ich wielka wytrzymałość. To maszyny, które wbrew swojej nazwie, nie sprawdzają się tylko przy pracy z betonem, ale są również niezastąpione podczas obróbki kamienia, żeliwa oraz ceglanych murów. Tajemnicą nadzwyczajnej mocy pilarek jest ich silnik, natomiast imponująca wytrzymałość i wielka żywotność to zasługa zaawansowanej technologi cięcia. Pilarki do betonu pracują w oparciu o diamentową piłę łańcuchową chłodzoną przez zintegrowane przyłącze wody. To właśnie prowadnica wyposażona w system przepłukiwania wodą zapewnia nie tylko odpowiednią temperaturę, ale też czystość narzędzia.

Niezaprzeczalnym atutem pilarek do betonu, podobnie zresztą jak innych pilarek specjalistycznych marki STIHL, jest również wysoki poziom bezpieczeństwa, na jaki może liczyć nie tylko operator, ale też osoby postronne znajdując się w zasięgu pracy urządzenia. W tej kwestii nie ma miejsca na półśrodki i kompromisy, dlatego STIHL dokłada wszelkich starań, realizując rygorystyczne normy, które eliminują zbędne ryzyko.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło