Właściwa ochrona przed wypadkami przy pracy to absolutna podstawa, a taką ochronę zapewnia noszenie odzieży roboczej. Jest to niezbędne nie tylko z uwagi na przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również w przypadkach, gdy osobista odzież może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu. Jeśli z racji na charakter pracy występują takie ryzyka, odzież roboczą na swój koszt musi zapewnić pracodawca. Niezależnie można ją kupić również na własny, prywatny użytek, jeżeli są to tego przesłanki.

Oferujemy odzież roboczą STIHL wraz z dodatkowymi akcesoriami zwiększającymi bezpieczeństwo i komfort pracy. STIHL jako marka niezawodnych pilarek łańcuchowych i innego sprzętu ogrodniczego wytwarza również odzież zaliczaną do środków osobistej ochrony. Wśród artykułów tej marki znajdują się m.in. ubrania przeznaczone do prac związanych z pielęgnacją roślin, porządkowaniem ogrodów i innych terenów zielonych, np. czynności wymagających użycia pilarki, kosiarki czy rozdrabniacza ogrodowego.

Specjalna odzież do pracy z urządzeniami mechanicznymi

STIHL produkuje specjalną odzież roboczą do pracy z urządzeniami mechanicznymi wraz z szeregiem przydatnych akcesoriów, które zapewniają użytkownikom większy komfort i funkcjonalność noszonych ubrań. Elementy odzieży tej marki skutecznie chronią przed urazami, jakie chociażby przez nieostrożność operatora może spowodować np. pilarka, kosa mechaniczna czy nożyce do żywopłotu. Odzież ta na co dzień zabezpiecza operatorów urządzeń mechanicznych m.in. przed oparzeniem czy skaleczeniem. Skutecznie zapobiega wypadkom, które w innym razie mogłyby mieć przykre konsekwencje.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło