Perfekcyjnie utrzymany trawnik to rezultat systematycznej pracy człowieka i odpowiednich narzędzi. Narzędziem tym może być np. kosiarka spalinowa, która doskonale zdaje egzamin w koszeniu nawet największych trawników na nierównym terenie. Silne, proste w obsłudze i niezawodne w działaniu kosiarki spalinowe STIHL mają znakomitą opinię wśród użytkowników we wszystkich 160 krajach, w których obecna jest marka. Tradycyjnie STIHL zadbał o to, aby dostarczyć odpowiedni sprzęt zarówno osobom, które potrzebują kosiarki na własny, prywatny użytek (serie 2,4,5), jak i tym, którzy oczekują urządzenia do profesjonalnych zastosowań (seria 7 oraz R).

Co zyskujesz, kupując kosiarkę spalinową STIHL?

Pełna swoboda pracy oraz możliwość doboru mocy koszenia do wielkości trawnika to największe zalety spalinowych kosiarek. Ten typ urządzeń jest bardzo wydajny w pracy, nawet jeżeli trawnik jest rozległy i położony na nierównym terenie. Jest to również gwarancja efektywnego koszenia, ponieważ kosiarką spalinową możesz ciąć jednorazowo pas trawnika do szerokości 50 cm. Dzięki temu uporasz się z koszeniem szybciej.

Odnajdując odpowiedni dla swoich potrzeb model kosiarki STIHL, zyskasz urządzenie, które znacznie ułatwi Ci pracę i pozwoli przyciąć trawnik na odpowiednią wysokości. Duże kosze dołączane do kosiarek STIHL sprawiają, że koszenie jest mniej pracochłonne. Niektóre modele kosiarek tej marki posiadają dodatkowo funkcję mulczowania trawnika. Jest to zabieg pielęgnacyjny polegający na rozdrobnieniu skoszonej trawy i pozostawieniu jej na ziemi. Taka trawa po rozkładzie dostarcza glebie substancji pokarmowych.

Idealne kosiarki na różne potrzeby

W asortymencie posiadamy kilkadziesiąt modeli kosiarek spalinowych STIHL o różnych parametrach oraz zakresie zastosowań. Pozwala to na idealne dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb - zarówno do wielkości trawnika czy ukształtowania terenu, jak i wymogów dotyczących komfortu użytkowania oraz dodatkowych funkcjonalności. Kosiarki spalinowe tej marki dostępne są w szerokim zakresie cen, dzięki czemu można znaleźć w naszej ofercie sprzęt na miarę własnych możliwości finansowych. Co więcej, umożliwiamy rozłożenie płatności na korzystne raty. Dzięki temu nasi zainteresowani kupnem kosiarki klienci nie muszą kierować się wyłącznie aspektem finansowym!

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło