Kosy mechaniczne
lekka praca na każdym terenie

Ergonomiczny kształt, wygoda i łatwość użytkowania, solidna konstrukcja i niespotykanie niska awaryjność - nic zatem dziwnego, że kosy mechaniczne STIHL od lat cieszą się niegasnącą popularnością. Urządzenia te wybierane są zarówno do profesjonalnego zastosowania, jak i na własny użytek. W zależności od wybranych modeli, sprawdzą się one do przycinania krawędzi trawników, jak i do wycinania twardych, wyjątkowo opornych zarośli.

W naszym sklepie znajdą Państwo kosy mechaniczne STIHL skrojone na miarę potrzeb. Bogaty wybór modeli sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Poszczególne urządzenia różnią się przede wszystkim mocą silnika. Pozwala to na idealne dopasowanie kosy spalinowej do konkretnego zastosowania – do większych prac w trudnym terenie niezbędne będą modele z większą mocą, w przypadku drobnych prac na przykład w ogrodzie z powodzeniem sprawdzą się urządzenia o niewielkiej mocy. Zapewniamy kompleksową ofertę, dlatego proponujemy również bogaty wybór głowic tnących, kluczy, nożyków, osłon, pił tarczowych i wielu innych akcesoriów.

Zalety kos mechanicznych STIHL

Kosy mechaniczne STIHL to rozwiązanie, które można polecić wszystkim miłośnikom prac ogrodowych, ale też ludziom, którzy zawodowo i profesjonalnie zajmują się utrzymywaniem zieleni. Przemawiają za tym liczne zalety urządzeń, by zacząć od imponującej sprawności, szybkości działania oraz precyzji wykonywanych prac. Właśnie dlatego kosy mechaniczne, podobnie zresztą jak kosy elektryczne, świetnie sprawdzają się w trudnym terenie i miejscach, do których dostęp ograniczony jest przez przeszkody. Typowym miejscem, gdzie sprawdzi się kosa, są załomy, narożniki, okolice krawężników, elementów małej architektury, czy drzew oraz rozrośniętych krzewów.

Dużą zaletą kos mechanicznych jest ich waga oraz fakt, że są niezwykle poręczne. Dzięki temu możliwa jest praca przy użyciu jednej ręki, co zwiększa komfort oraz wydajność podejmowanych działań. To jednak zaledwie cześć zalet, którymi cechują się kosy mechaniczne, warto bowiem dodać, że innym ich atutem jest cicha i spokojna praca silniki. Właśnie dlatego urządzenia marki STIHL zdają egzamin w miejscach, gdzie liczy się spokój i ciszy, więc na przykład na terenach zielonych otaczających szpitale, domy opieki, szkoły oraz przedszkola.

Jest 107 produktów.

Pokazano 1-12 z 107 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło