Wbrew pozorom, pielęgnacja trawnika nie należy do łatwych zadań. Konieczne jest nie tylko regularne nawadnianie czy też nawożenie, ale też koszenie trawy. Marka Stihl znalazła sposób na to, by przycinanie trawy było łatwe, szybkie, przyjemne i bezpieczne. To niesamowicie proste w obsłudze kosiarki ogrodowe, które bez problemu poradzą sobie zarówno z mniejszym, jak i większym trawnikiem.

Kosiarki do ogrodu Stihl

Marka Stihl dba o różnorodność asortymentu, mając na uwadze różne potrzeby oraz oczekiwania klientów. Dlatego w ofercie tego producenta (a także naszego sklepu) znajduje się imponujący wybór kosiarek akumulatorowych, spalinowych, elektrycznych, ale nie tylko. W przypadku większych powierzchni sprawdzą się innowacyjne traktory ogrodowe, które pozwolą na perfekcyjne przycięcie trawy nawet na wyjątkowo dużym obszarze na przykład w parku czy też na terenie boiska.

Zapewniamy kompleksową ofertę. Dlatego oferujemy nie tylko bogaty wybór urządzeń, ale też licznych akcesoriów, takich jak pokrowce, zestawy do mulczowania, tarcze czy też pompy ssące.

Zalety kosiarki STIHL

Jeśli poszukują Państwo niezawodnej pomocy w pielęgnacji ogrodu, kosiarka STIHL to doskonały wybór. Dostarczane przez nas maszyny charakteryzują się licznymi zaletami, dzięki czemu praca przy kształtowaniu terenów zielonych staje się nie tylko łatwa i przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna. Oferujemy różne typy urządzeń, w tym kosiarki akumulatorowe STIHL, warto jednak dodać, że bez względu na typ zasilania, wszystkie nasze urządzenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników ogrodów.

Każda kosiarka STIHL to urządzenia zaprojektowane tak, by prowadziło się lekko – zarówno dzięki wadze i gabarytom, jak i zwrotności. Producent stawia też na możliwie największą wydajność, dlatego rozwiązania akumulatorowe przystosowane są do długiej pracy w jednym cyklu ładowania, a kosiarki zasilane paliwem cechują się imponującą żywotnością, dzięki czemu urządzenie staje się doskonałą inwestycją na lata.

Wielkim atutem kosiarek STIHL jest dostęp do świetnie zorganizowanego zaplecza diagnostycznego i serwisowego. Dzięki niemu szybko namierzymy i wyeliminujemy problemy, którą mogą przytrafić się Państwu podczas intensywnej eksploatacji sprzętu.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło