Pilarki dla leśnictwa
Nowoczesna technika STIHL ułatwiająca ciężką pracę

Do zaawansowanych prac przy wycince drzew czy też okrzesywaniu sprawdzą się oferowane przez nas pilarki spalinowe dla leśnictwa Stihl. To solidne, a przy tym proste w obsłudze urządzenia, dzięki którym prace przebiegają sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ilu klientów, tyle różnych potrzeb oraz oczekiwań. Dlatego dbamy o różnorodność asortymentu spełniającego oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Poszczególne pilarki spalinowe dla leśnictwa Stihl różnią się nie tylko wymiarami, ale przede wszystkim pojemnością skokową, mocą, poziomem ciśnienia akustycznego, wartością drgań, poziomem mocy akustycznej i innymi parametrami technicznymi. Szczegółowe informacje na temat specyfikacji oraz zastosowania urządzeń zostały zamieszczone w opisie każdego modelu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku problemów z dopasowaniem urządzenia do konkretnego zastosowania, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło