Kosy spalinowe do prac wokół domu i ogrodu.

Zarówno do przycinania krawędzi trawnika, jak i usuwania twardych zarośli na większej powierzchni sprawdzą się niezawodne kosy spalinowe do prac wokół domu i ogrodu. Proponujemy urządzenia znanego i cenionego producenta Stihl, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy produkty, które zapewnią bezawaryjne użytkowanie przez długie lata.

W asortymencie posiadamy kilka modeli, co pozwoli na idealne dopasowanie sprzętu do konkretnego zastosowania. Poszczególne kosy spalinowe do prac wokół domu i ogrodu różnią się wyposażeniem oraz parametrami technicznymi. Mowa między innymi o mocy, pojemności skokowej, średnicy cięcia, rodzaju uchwytu, wielofunkcyjnym przełączniku, niestandardowych narzędziach tnących i nie tylko.

Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat przeznaczenia oraz specyfikacji technicznej. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia w 100% dopasowanego do indywidualnych potrzeb i konkretnego zastosowania.

Zalety kosy spalinowej STIHL

Kosa spalinowa STIHL to urządzenie, którego zalety trudno przecenić. Najważniejszym atutem prezentowanej maszyny jest oczywiście jest funkcjonalność i efektywność, a także precyzja, z jaką dociera do trudno dostępnych partii murawy. Kosa spalinowa doskonale nadaje się do usuwania trawy w załomach, narożnikach, przy krawężnikach oraz pod drzewami. W tej roli sprawdza się zresztą równie dobrze, jak kosy elektryczne, dzięki którym podkaszanie nietypowych przestrzeni staje się nie tylko możliwe, ale też proste i komfortowe. To jednak niejedyne zalety kosy spalinowej STIHL.

Kosa spalinowa cechuje się niską wagą, co zdecydowanie ułatwia operowanie urządzeniem. Wyposażona jest również w uchwyt wielofunkcyjny, dzięki któremu praca z kosą możliwa jest przy użyciu jednej ręki. To jednak nie wszystko. Kosy spalinowe STIHL to urządzenia wyposażone w mechanizm ręcznego sterowania pompą paliwa. Większość maszyn tej linii posiada również rozwiązanie STIHL ErgoStart, to znaczy ułatwienie, dzięki któremu lekkie pociągnięcie linki wystarczy, by uruchomić silnik kosy. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi atutami kosy spalinowej, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło