Inteligentne rozwiązania do zadań specjalnych.

STIHL posiada w asortymencie specjalistyczne pilarki do zadań specjalnych. Nasze pilarki do pielęgnacji drzew, dla osób pracujących w koronach drzew są bardzo lekkie i zapewniają precyzyjne prowadzenie i cięcie. Pilarki carvingowe są idealne do precyzyjnego wycinania drobnych detali. Pilarka ratownicza MS 462 C-M R sprawdzi się znakomicie w akcji ratunkowej. Z kolei podkrzesywarki zapewniają komfortową pracę z poziomu ziemi.

Zalety pilarek specjalistycznych

Największą zaletą oferowanych przez nas pilarek specjalistycznych jest precyzja, z jaką pracują urządzenia. To szczególnie ważne podczas robót specjalistycznych, takich jak wycinanie drobnych detali, ale jeszcze ważniejsze przy prowadzeniu akcji ratunkowych, przy których pilarki specjalistyczne odgrywają niebagatelną rolę. Dzięki nim możliwe jest wydobywanie ofiar z wraków pojazdów oraz odgrzebywanie ludzi spod zwał gruzu i poskręcanych elementów konstrukcji domów, które uległy katastrofie budowlanej.

Kolejnym atutem pilarek specjalistycznych, jak i innych łańcuchowych pilarek akumulatorowych, jest moc silników, które stanowią serce maszyn. To dzięki nim urządzenia mogą podejmować się nawet najtrudniejszych i wymagających wielkiej siły zadań. W parze z imponującą mocą idzie zaś wydolny i efektywny system chłodzenia, który zapewnia pełną sprawność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Ta ostatnia kwestia wymaga rozwinięcia, warto bowiem podkreślić, że pilarki specjalistyczne to maszyny skonstruowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami w tym zakresie.

Doskonałe wyważenie, stosunkowo niski ciężar, ale też system antywibracyjny, to kolejne argumenty za tym, by w specjalistycznych pracach sięgnąć po pilarki marki STIHL.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło