Pozyskiwanie i obróbka drewna to czynności, które w wielu przypadkach wymagają radykalnego narzędzia, a radykalność w przypadku pilarek oznacza dużą moc urządzenia. Największą moc spośród wszystkich pilarek łańcuchowych mają niezaprzeczalnie pilarki spalinowe. Jednym z liderów produkcji spalinowych pilarek do drewna jest niemiecka marka STIHL, którą mamy przyjemność reprezentować. Posiadamy w ofercie szereg modeli urządzeń spalinowych tej marki, w tym:

  • pilarki do pracy w ogrodzie i wokół domu,
  • profesjonalne pilarki dla rolnictwa i ogrodnictwa,
  • pilarki dla leśnictwa.

Oprócz urządzeń wspomnianych powyżej zapewniamy też najwyższej jakości akcesoria do pilarek.

Wszystkie pilarki spalinowe w naszej ofercie dostępne są w konkurencyjnych cenach i na warunkach gwarancyjnych określonych przez producenta. Zapewniamy również dostęp do pełnej oferty oryginalnych akcesoriów i części zamiennych. Wybraną pilarkę spalinową możesz zamówić przez naszą stronę, z bezpośrednią dostawą pod wskazany adres.

Pilarki spalinowe STIHL – dlaczego warto wybrać produkt tej marki?

STIHL to niekwestionowany światowy lider w konstruowaniu niezawodnych pilarek. W swoich urządzeniach stosuje innowacyjne pomysły technologiczne, które usprawniają ich pracę i komfort użytkowania. Nie inaczej jest z pilarkami spalinowymi STIHL. Są to urządzenia sprawdzające się w różnych, także najtrudniejszych warunkach pracy, np. przy wycince drewna. Ich działanie charakteryzuje się dużą kulturą pracy, związaną np. z maksymalnie uproszczoną, intuicyjną obsługą czy też minimalnymi jak na tego typu pilarki drganiami. STIHL zadbał również i o to, aby optymalnie ograniczyć wady charakterystyczne dla urządzeń napędzanych silnikiem spalinowym. Dzięki temu możesz kupić u nas np. model pilarki o zredukowanej o połowę emisji spalin.

Zalety pilarki spalinowej STIHL

Pilarka spalinowa STIHL to urządzenie o licznych zaletach. Najważniejszą z nich jest wysoka moc oraz doskonała precyzja cięcia. Wszystko dlatego, że pilarki renomowanej marki mają ograniczoną skłonność do drgań oraz pozbawione są przykrej przypadłości w postaci odbić wstecznych. To jednak nie koniec atutów prezentowanego urządzenia. Pilarka spalinowa STIHL jest bowiem wyposażona w bardzo oszczędny silnik, co przekłada się na zużycie paliwa. Z jednej strony to oczywiście korzyść finansowa, z drugiej jednak – i to chyba najważniejsze – niezaprzeczalna korzyść dla środowiska naturalnego. Pilarka spalinowa STIHL jest również kompaktowa i lekka, przez co łatwa w obsłudze, a do tego łatwa w serwisowaniu, co może mieć niebagatelne znaczenie podczas dłuższego i intensywnego użytkowania.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło