Aby otrzymać zadowalającą jakość upraw, nie wystarczy nawozić i podlewać roślin. Trawa i inne rośliny muszą mieć również odpowiednio przygotowany grunt pod ich uprawę, co na pewno wie każdy doświadczony ogrodnik. Dlatego zanim przystąpisz do wysiewu czy też sadzenia roślin, użyj glebogryzarki STIHL , dzięki której szybko przygotujesz idealną glebę pod swoje uprawy.

Jakie prace ogrodowe wykonasz glebogryzarką?

Glebogryzarka to wygodne narzędzie do przekopywania, wyrównywania i spulchniania ziemi. Możesz jej użyć do przygotowania gleby pod uprawę różnych roślin , ale też np. do równomiernego zmieszania z ziemią rozrzuconych po niej nawozów. Wykorzystując glebogryzarkę, możesz również zwalczyć młode chwasty w uprawach rzędowych takich jak maliny lub truskawki. Przy pomocy glebogryzarki prace te wykonasz znacznie szybciej niż używając w tym samym celu narzędzia ręcznego, a przy tym będzie Cię to kosztować dużo mniej wysiłku. Natomiast potraktowana glebogryzarką ziemia odpłaci Ci się dobrą jakością upraw, dzięki temu, że będzie lepiej nawodniona i napowietrzona.

Jaki sprzęt zyskasz, wybierając glebogryzarkę STIHL?

Kupując glebogryzarkę STIHL, zyskujesz nieocenioną pomoc do pracy w przydomowym ogrodzie i na większym terenie zielonym. STIHL jest marką szybkich w działaniu, solidnych i prostych w obsłudze glebogryzarek z silnikami spalinowymi o różnej mocy. Oferowane przez nas glebogryzarki STIHL to zarówno sprzęt o kompaktowej, lekkiej i zwinnej w pracy konstrukcji, jak i urządzenia z silnikiem o dużej mocy, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach i twardej ziemi. Poszczególne modele glebogryzarek różnią się parametrami takimi jak pojemność skokowa, ciężar, napęd, poziom mocy akustycznej, maksymalna szerokość robocza i oczywiście moc zastosowanego silnika. Wszystkie modele łączy natomiast komfort oraz ergonomia użytkowania.

W asortymencie posiadamy również szeroki wybór akcesoriów do glebogryzarek , które zwiększają możliwości urządzeń. Proponujemy między innymi osłony obudowy przekładni, obsypniki regulowane, obsypniki stałe, dodatkowe obciążenie, zestaw kół stalowych czy też rozszerzenie zespołu roboczego.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło