Poręczne pilarki elektryczne
Ciche i wydajne

Lekkie, poręczne, ciche, wydajne, a przy tym wyróżniające się doskonałą wydajnością cięcia - pilarki elektryczne Stihl. To proste w obsłudze urządzenia, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w przydomowych, jak i profesjonalnych warsztatach, a także w rolnictwie, ogrodnictwie i nie tylko. Posiadają także zabezpieczenie termiczne przez co zabezpiecza ono pilarki przez przeciążeniem.

Pilarki elektryczne Stihl w ofercie firmy Pro-Tech

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom niezawodne rozwiązania, które posłużą przez długie lata. Dlatego proponujemy bogaty wybór urządzeń o doskonałych parametrach technicznych. Dzięki temu uporają się z wszelkiego rodzaju zadaniami zarówno w ogrodzie, warsztacie, jak i na placu budowy. Największa pilarka elektryczna MSE 250 nadaje się do prac w tartaku. Posiada zespół tnący i moc zbliżoną do zawodowych pilarek spalinowych.

Prezentowane przez nas urządzenia wyróżnia lekka, poręczna konstrukcja oraz brak emisji spalin, dzięki czemu świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach zamkniętych. Wszystkie modele zostały wyposażone w dodatkowy hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, który zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo użytkowania. Przy każdym produkcie zamieściliśmy szczegółowy opis oraz specyfikację techniczną, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło