Pielęgnacja zieleni w ogrodzie, jak i w przestrzeni publicznej wymaga nie tylko systematyczności, ale też użycia odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu praca jest szybka i sprawna, a efekt jest naprawdę zadowalający. Dlatego proponujemy niezawodne urządzenia akumulatorowe Stihl, które sprawdzą się zarówno w przypadku amatorskiego, jak i profesjonalnego zastosowania.

W asortymencie posiadamy bogaty wybór rozwiązań pochodzących od cenionego na rynkach światowych producenta Stihl. To przede wszystkim System AS, Linia AI, System AK oraz system AP. Wśród nich znajdują się takie urządzenia jak akumulatorowe dmuchawy, kosy akumulatorowe, nożyce, pilarki, kosiarki, przecinarki, zamiatarki, sekatory i nie tylko. W naszej ofercie nie brakuje również samobieżnych wózków transportowych i innych sprzętów oraz akcesoriów ułatwiających transport w ogrodzie.

Naszym klientom proponujemy nie tylko urządzenia gotowe do pracy, ale też bogaty wybór akumulatorów dedykowanych różnym seriom produktów Stihl.

Narzędzia akumulatorowe STIHL

STIHL to niezawodne narzędzia akumulatorowe. Urządzenia renomowanego producenta sprawdzają się nie tylko w ogrodzie i warsztacie, ale też podczas wyrębu lasów oraz oprysku pól, sadów i winnic, a to tylko niektóre miejsca, w których zdają egzamin oferowane przez nas rozwiązania. Wielkim atutem narzędzi akumulatorowych jest fakt, że zapewniają pełną niezależność od źródeł zasilania. W przeciwieństwie natomiast do maszyn zasilanych silnikiem spalinowym, są stosunkowo lekkie, przez co bardziej poręczne i praktycznie w wielu sytuacjach.

Akumulatory STIHL

Sercem urządzeń marki STIHL są najwyższej jakości akumulatory litowo-jonowe. Akumulatory STIHL to gwarancja niezawodności, efektywności oraz sprawności w działaniu. Nie tylko pozwalają na wielogodzinną pracę, ale też niezwykle szybko się ładują, umożliwiając szybki powrót do wykonywanych czynności. Co równie istotne, akumulatory STIHL to rozwiązania w stu procentach przyjazne środowisku naturalnemu, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że sięgając po narzędzia wyprodukowane przez renomowaną firmę, działają Państwo zgodnie z najwyższymi normami z zakresu ekologii.

Jest 108 produktów.

Pokazano 1-12 z 108 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło