W przypadku strzyżenia trawników o niewielkiej powierzchni sprawdzą się prezentowane przez nas kosiarki elektryczne Stihl. Wyróżnia je ergonomiczna konstrukcja, lekkie prowadzenie, niewielki ciężar oraz cicha praca – dzięki temu pielęgnacja trawnika jest nie tylko łatwa, ale i bezpieczna.

Kosiarka elektryczna - cicha praca i czyste cięcie

Oferowane przez nas urządzania Stihl są perfekcyjne w każdym, nawet najmniejszym detalu. Zostały zaprojektowane tak, by umożliwiały dokładne strzyżenie trawnika, a przy tym były proste w obsłudze. Producent zadbał również o maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Kosiarki elektryczne Stihl są lekkie, łatwo się je prowadzi, posiadają też praktyczny zaczep na przewód elektryczny, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy. Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że urządzenia pracują wyjątkowo cicho, co stanowi niewątpliwy atut tych kosiarek.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór urządzeń Stihl o różnych parametrach technicznych, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego zapotrzebowania.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło