Utrzymanie pięknego ogrodu wymaga niemałego trudu i dużego nakładu pracy, które są związane z pielęgnowaniem roślin. Proponujemy narzędzia, które w znacznym stopniu ułatwią dbanie o zieleń, poprawią jakość i efektywność potrzebnych ogrodowi czynności. W swojej rozbudowanej ofercie mamy między innymi różne rodzaje nożyc do żywopłotów, w tym nożyce spalinowe STIHL. Jesteśmy bowiem autoryzowanym sprzedawcą urządzeń i narzędzi ogrodniczych STIHL. Wśród nożyc tej marki znajdziesz odpowiednie narzędzie do przycinania zarówno małych, jak i dużych krzewów, a także liczne akcesoria do samych nożyc.

Zalety nożyc do żywopłotu

Elektryczne i akumulatorowe nożyce do żywopłotu charakteryzują się wieloma zaletami. Warto zacząć od tego, że podczas pracy nie emitują żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu są ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. Ten aspekt nie ma może bezpośredniego wpływu na sprawność i komfort prac ogrodowych, ale w dzisiejszych czasach warto wybierać rozwiązania, które szanują otaczające nas środowisko. Inną bezsprzeczną zaletą elektrycznych i akumulatorowych nożyc do żywopłotu jest ich wielość oraz waga, przeważnie bowiem są pod tym względem bardziej przyjazne od spalinowych odpowiedników. Właśnie dzięki temu doskonale nadają się do prac bardziej skomplikowanych pod względem estetycznym. Łatwość w operowaniu lżejszym narzędziem przekłada się bowiem na możliwość nadawania roślinom bardziej wyrafinowanych kształtów.

Jak wybrać odpowiednie nożyce do żywopłotu?

STIHL jest producentem mechanicznych narzędzi do przycinania czy też formułowania roślin i posiada w swojej ofercie różne rodzaje nożyc. Muszą więc zdecydować Państwo, który typ i model tego narzędzia najlepiej odpowie na Wasze potrzeby. Nożyce elektryczne to produkt przeznaczony dla średniej wielkości ogrodów. Charakteryzują się cichą pracą i nie wytwarzają spalin, natomiast trzeba pamiętać, że ten typ nożyc wymaga podłączenia do prądu. Nożyce akumulatorowe to urządzenia, których nie ogranicza kabel. Jeżeli uprawiają Państwo rośliny na niewielkiej działce bez dostępu do prądu, będą to nożyce odpowiednie dla Was. Warto jednak mieć na uwadze to, że ten typ nożyc ma ograniczony czas pracy, po którym należy na nowo naładować baterię. Z kolei nożyce spalinowe STIHL to profesjonalne narzędzia do przycinania i formułowania krzewów. Brak kabla, nieograniczony czas pracy i niezrównana moc tych urządzeń, to ich cechy charakterystyczne. Dzięki tym cechom to idealne narzędzia do przycinania roślin na dużych terenach zielonych takich jak ogólnodostępne parki czy też ogrody.

Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości co do wyboru nożyc, bez problemu pomożemy je rozwiać, udzielając precyzyjnych odpowiedzi na wszelkie pytania - mailowo lub telefonicznie.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło