Praca w terenie, czy to w trudnych warunkach pogodowych, czy też przy obsłudze mechanicznych narzędzi typu pilarka, wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ciała przed niebezpiecznymi dla zdrowia sytuacjami. Marka STIHL oferuje doskonałe środki osobistej ochrony, które mamy na sprzedaż w atrakcyjnych cenach, jakie może zapewnić tylko autoryzowany partner handlowy. Środki ochrony osobistej gwarantują solidne zabezpieczenie ciała od stóp do głowy. Dzięki nim można pracować w pełnej koncentracji i poczuciu komfortu.

Z naszej oferty mogą wybrać Państwo kompletne zestawy odzieży i akcesoria ochronne. Dostarczamy następujące środki ochrony osobistej:

  • odzież robocza do pracy z urządzeniami mechanicznymi,
  • odzież ochronna do pracy w lesie,
  • odzież z elementami odblaskowymi przeznaczona do pracy w terenie,
  • odzież nieprzemakalna i termoaktywna,
  • obuwie ochronne,
  • akcesoria takie jak hełmy, nauszniki przeciwhałasowe, okulary i rękawice ochronne.

Gwarancja bezpiecznej, komfortowej pracy w różnych warunkach

Dzięki dużemu wyborowi odzieży ochronnej BHP i odzieży roboczej STIHL, będą Państwo zawsze świetnie przygotowani do swojej pracy i do warunków, w jakich ją wykonują. Indywidualnie dobrane zestawy zapewnią bezpieczeństwo w dowolnym środowisku pracy. STIHL jest firmą doświadczoną w produkcji środków indywidualnej ochrony, doskonale zorientowaną w związanych z tą ochroną potrzebach. Elementy odzieży roboczej czy też odzieży ochronnej STIHL są skuteczne oraz wygodne. Wyróżniają się również najlepszą jakością materiałów, która zapewnia produktom tej marki ponadprzeciętną trwałość.

Odzież ochronna BHP

Odzież ochronna BHP, którą znajdą Państwo w naszej ofercie, to rozwiązania niezbędne specjalistom różnych branż. Wszędzie tam, gdzie zachodzi poważne ryzyko utraty życia lub zdrowia, bez wahania należy sięgać po ochronę najwyższej klasy. Odzież ochronna BHP znajdzie więc zastosowanie i pośród osób pracujących na budowie i ludzie zajmujących się wyrębem lasów. Powinna stanowić obowiązkowe wyposażenie operatorów ciężkiego sprzętu, a także zabezpieczenie dla specjalistów pracujących w trudnym i uciążliwym środowisku, takim jak utrzymujący się hałas lub wysoki stopień zapylenia. Pośród specjalistycznych rozwiązań z zakresu ochrony BHP polecamy ubrania dla pilarzy, ale też odzież dla odzież dla fachowców innych branż. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty, serdecznie zapraszamy do sklepu i zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-12 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło