Roboty koszące STIHL iMOW®
Przyszłość koszenia zaczyna się dziś

Roboty koszące iMOW® to prawdziwa rewolucja na polu dbałości o zieleń ogrodową. Chociaż koszenie trawnika bywa dla niektórych przyjemnością, a nawet rodzajem rytuału, większość ludzi traktuje tę czynność jako przykrą konieczność. Dla tych ostatnich, ale też osób, które zwyczajnie nie mają czasu, zaprojektowano roboty koszące, które szybko i sprawnie zadbają o przydomową murawę.

Zalety robotów koszących

Największą zaletą robotów koszących jest oczywiście fakt, że wykonują pracę za człowieka. Warto jedna przyjrzeć się szczegółom tego rozwiązania, by tym lepiej zrozumieć, ile atutów posiadają urządzenia typu iMOW®. Obsługa robota nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności, a to dlatego, że za sterowanie maszyną odpowiada prosty i intuicyjny interfejs. Co również istotne – wszelkie prace instalacyjne oraz przygotowawcze zostaną przeprowadzone przez naszych specjalistów, zatem na Państwa głowie pozostanie już tylko uruchomienie robota w miejscu, w którym ma wykonać zlecone mu zadanie.

Roboty koszące sterowane są i kontrolowane z pozycji specjalistycznej aplikacji. To za jej pośrednictwem zadawany jest obszar oraz zakres działań, jaki wykonać ma maszyna. iMOW®z łatwością omija przeszkody oraz koryguje trasę, kiedy trafi na drzewo, krawężnik, większy kamień lub inną zaporę. Co warto podkreślić, roboty koszące dostosowują prędkość do ukształtowania terenu oraz kąta, pod jakim muszą się wspiąć lub zjeżdżać. Mogą pracować również podczas niepogody, a pełne ładowanie akumulatora trwa zaledwie dziewięćdziesiąt minut.

Należy podkreślić, że roboty koszące, podobnie zresztą jak inne kosiarki STIHL, to urządzenia bardzo bezpieczne. Wystarczy, że podczas pracy robot zostanie lekko uniesiony, a silnik odpowiedzialny za jazdę i operowanie ostrzem automatycznie zatrzyma się, eliminując ryzyko niebezpieczeństwa.

Wspomniane atuty to zaledwie część zalet, jakimi może się poszczycić robot iMOW®. Jeśli chcą Państwo poznać inne, zachęcamy do kontaktu.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło