Odzież nieprzemakalna STIHL
Wodoszczelna, przewiewna i przyjemnie ciepła

Odzież nieprzemakalna STIHL to propozycja dla wszystkich, którzy pracują w trudnych warunkach. Profesjonalne ubrania robocze chronią nie tylko przed deszczem i wilgocią, ale też niskimi temperaturami. Co jednak istotne, sprawdzają się również podczas upałów, a wszystko dzięki unikalnej strukturze, która zapewnia doskonałą wentylację nawet podczas najwyższych temperatur. Jeśli więc pracują Państwo w trudnych i niebezpiecznych warunkach, odzież ochronna BHP może być obowiązkowym elementem wyposażenia, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale czyni pracę bardziej komfortową.

Zalety odzieży nieprzemakalnej STIHL

Wspomniano już o doskonałych właściwościach materiałów, z których produkowana jest odzież nieprzemakalna STIHL. Warto jednak dodać, że oferowane przez nas ubrania ochronne cechują się także innymi zaletami. Ich wielkim atutem jest fakt, że wykonane są z tworzyw o intensywnej barwie, dzięki czemu znacząco wzrasta widoczność osób pracujących w terenie, na przykład podczas wyrębu lasu. Elementy garderoby są również pokryte dużymi płaszczyznami z materiałów odblaskowych.

Odzież nieprzemakalna STIHL to również praktyczna wygoda, ponieważ oferowane przez nas kurtki oraz spodnie wyposażone są w liczne kieszenie, kieszonki, schowki i zaczepy, dzięki czemu wszystkie narzędzia potrzebne przy pracy można mieć pod ręką.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło