Jeśli lubisz pracować w ogrodzie, doskonale wiesz, że na skutek prac porządkowych powstaje wiele odpadów – przyciętych pędów, powyrywanych chwastów, obciętych gałęzi drzew i krzewów. Odpady te można przerobić m.in. na kompost, ale warto je wcześniej rozdrobnić, co przyspiesza kompostowanie roślin. Do tego celu polecamy Ci wybrać z naszej oferty rozdrabniacz ogrodowy.

Rozdrabniacze to praktyczne urządzenia, dzięki którym wszelkie odpady po porządkach w ogrodzie nie pozostają zmarnotrawione. Urządzenia te błyskawicznie przerobią je na drobny materiał kompostowy lub na podsypkę do roślin, niezależnie czy są to liście, spady owocowe czy też gałęzie. Materiał po przerobieniu jest automatycznie zbierany do dołączanego do rozdrabniacza pojemnika. Pojemnik ten można w łatwy sposób przenieść do kompostownika lub w inne przeznaczone na kompost miejsce.

Niezawodne rozdrabniacze STIHL

Jeżeli chcesz kupić niezawodny rozdrabniacz, który w stu procentach będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom oraz potrzebom, mamy dla Ciebie idealną ofertę. STIHL jest niekwestionowanym liderem w produkcji urządzeń ogrodniczych znanych na całym świecie. Ma w ofercie wiele ręcznych i mechanicznych narzędzi, które znacznie usprawniają pracę związaną z pielęgnacją roślin, w tym rozdrabniacze elektryczne i spalinowe. Urządzenia te znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych ogrodach, jak i w rękach osób, które zawodowo dbają o tereny zielone. Wybierając jeden z elektrycznych lub spalinowych rozdrabniaczy STIHL z naszej oferty, kupisz produkt od autoryzowanego dostawcy, na ustalonych przez producenta warunkach gwarancyjnych. Wybrany rozdrabniacz wyślemy do Ciebie kurierem w czasie nie dłuższym niż trzy dni robocze.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło