Sprawdzają się w leśnictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, a także do drobnych prac naprawczych. Urządzenia marki Stihl wyróżnia nie tylko wszechstronne zastosowanie, ale też niezawodność działania oraz zaawansowane rozwiązania techniczne i maksymalne bezpieczeństwo, jak i komfort użytkowania.

Naszym klientom proponujemy bogaty wybór urządzeń, które bez problemu uporają się z cięciem drewna na opał, przycinaniem gałęzi, wycinaniem krzewów czy też pozostałości po drzewach. Sprawdzą się one również w pracach budowlanych oraz rzemieślniczych. Szerokie zastosowanie pilarek spalinowych do prac wokół domu i w ogrodzie sprawia, że cieszą się one ogromną popularnością zarówno na użytek profesjonalny, jak i amatorski.

Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe dane techniczne, a także informacje na temat wyposażenia zarówno standardowego, jak i dodatkowego. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło