W naszym asortymencie znajdą Państwo ubrania dla pilarzy. To specjalistyczna odzież robocza, która nie tylko chroni, ale zapewnia też pełną swobodę ruchów. Walor ochronny ubrań dla pilarzy nie ogranicza się jedynie do tego, że odzież szyta jest z wytrzymałych tkanin, ale ważna jest również barwa ubrań, dzięki której osoby pracujące w lesie są lepiej widoczne, a przez to bezpieczne i mniej narażone na wypadki. Odzież dla pilarzy chroni nie tylko przed okaleczeniem i zadrapaniami, ale świetnie izoluje przed zimnem oraz wilgocią. Co równie istotne, ubrania ochronne zapewniają również dobrą wentylację, dzięki czemu świetnie sprawdzają się również w upalne dni.

Dlaczego warto kupić ubrania dla pilarzy FUNCTION?

Oprócz wspomnianych już zalet, warto podkreślić, że ubrania dla pilarzy FUNCTION to zestawy zapewniające ochronę od stóp do głów. Z jednej strony to spodnie antyprzecięciowe, z drugiej zaś nakrycia głowy i przyłbice chroniące twarz. FUNCTION to również dodatkowe akcesoria, takie jak przednie osłony na nogi oraz inne rozwiązania tego typu.

Odzież FUNCTION to również szelki, ćwieki oraz rękawice, a także najwyższej jakości obuwie ochronne. Warto dodać, że zabezpieczenia tego typu sprawdzą się nie tylko podczas wyrębu lasy czy pielęgnacji zieleni, ale również podczas niektórych prac warsztatowych. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą Wam w zakresie doboru właściwej odzieży ochronnej, a oprócz ubrań dla pilarzy dostarczamy też najwyższej klasy narzędzia, by wspomnieć choćby pilarkę spalinową STIHL.

Dodajmy tylko, że oferowana przez nas odzież specjalistyczna posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Występuje też w szerokiej gamie rozmiarów, dzięki czemu każdy znajdzie to, czego naprawdę potrzebuje.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło