Z impetem w głąb
Świder jedno- i dwuosobowy STIHL

Jednoosobowy świder glebowy STIHL BT 131 ustanawia standardy dzięki dużej mocy i optymalnemu komfortowi pracy. Dwuosobowy świder glebowy STIHL BT 360 został zaprojektowany jako niezawodne urządzenie do prac w trudnych warunkach. Bogate wyposażenie świdra umożliwia szerokie zastosowanie oraz komfortową i bezpieczną pracę.

Gdzie sprawdzą się świdry glebowe STIHL?

Świdry glebowe STIHL znajdują sobie szerokie zastosowanie. Jednym z pierwszych skojarzeń mogą być prace badawcze polegające na pobieraniu próbek ziemi do analizy, warto jednak podkreślić, że urządzenia tego typu sprawdzają się również w sytuacjach mniej „naukowych”. Świder glebowy przyda się na przykład podczas nasadzania roślin oraz budowy konkretnych obiektów, takich jak płoty i ogrodzenia. Jeśli więc poszukują Państwo niezawodnych rozwiązań w tym zakresie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące świdrów glebowych STIHL.

Zalety świdrów glebowych STIHL

Ważnym atutem świdrów glebowych STIHL jest ich precyzja. Co jednak warto podkreślić, staranność i dokładność w działaniu to cechy charakteryzujące wszystkie maszyny wspomnianej marki, od kosiarek począwszy, a na wertykulatorach STIHL skończywszy. Pośród pozostałych zalet świdrów glebowych warto wspomnieć mechanizm amortyzacyjny, w który wyposażone są urządzenia, a także przycisk QuickStop, dzięki któremu można sprawnie wstrzymać prace, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Wspomniane atuty przekładają się nie tylko na wysoki komfort pracy, ale też bezpieczeństwo.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło