Uporządkowanie rozległych terenów zielonych z odpadłych liści, drobnych gałęzi, żołędzi i szyszek to bardzo pracochłonne i męczące zajęcie. Możesz je sobie ułatwić, kupując do ogrodu odkurzacz spalinowy. To idealny sprzęt do sprzątania terenów o dużej powierzchni, a najlepszy wybór, jakiego możesz w tej kwestii dokonać, to kupić niezawodny odkurzacz markowy zapewniający jakość i komfort prac porządkowych.

 

Z jakich powodów warto kupić spalinowy odkurzacz do liści?

 

Odkurzacze spalinowe to z reguły urządzenia o większej mocy niż odkurzacze elektryczne zasilane sieciowo. Są też od nich wygodniejsze w użytkowaniu, ponieważ nie posiadają przewodów zasilających, dlatego można ich używać poruszając się po terenie z pełną swobodą. Gwarantują również dłuższą pracę niż odkurzacze akumulatorowe, które po wyczerpaniu się baterii należy ładować. Zajmuje to czas, dlatego wydłuża sprzątanie. Ważne natomiast, aby odpowiednio zadbać o tego typu odkurzacz do liści, systematycznie wymieniając olej czy świece zapłonowe. Pamiętając o tych prostych czynnościach, będziesz mieć długożywotne urządzenie do prac porządkowych na terenach zielonych.

 

Czemu warto zainwestować w odkurzacz spalinowy STIHL?

 

STIHL jest jedną z najbardziej cenionych na świecie marek urządzeń i narzędzi ogrodniczych, do których zaliczają się również odkurzacze. Odkurzacze spalinowe STIHL cechuje płynna, wydajna praca oraz stosunkowo niewielki ciężar jak na tego rodzaju sprzęt ogrodniczy. Urządzenia są poręczne i intuicyjne w obsłudze, a niektóre z nich zostały wyposażone w system antywibracyjny, co dodatkowo zwiększa komfort pracy. Ponadto producent zapewnia bardzo dobre warunki gwarancyjne, dlatego jeśli cokolwiek złego dzieje się z odkurzaczem, możesz liczyć na profesjonalny serwis.

Odkurzacz do liści SH 56 Odkurzacz do liści SH 56
Producent: Stihl
Cena: 1 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz do liści SH 86 Odkurzacz do liści SH 86
Producent: Stihl
Cena: 1 649,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium