Pozyskiwanie i obróbka drewna to czynności, które w wielu przypadkach wymagają radykalnego narzędzia, a radykalność w przypadku pilarek oznacza dużą moc urządzenia. Największą moc spośród wszystkich pilarek łańcuchowych mają niezaprzeczalnie pilarki spalinowe. Jednym z liderów produkcji spalinowych pilarek do drewna jest niemiecka marka STIHL, którą mamy przyjemność reprezentować. Posiadamy w ofercie szereg modeli urządzeń spalinowych tej marki, w tym:

  • pilarki do pracy w ogrodzie i wokół domu,
  • profesjonalne pilarki dla rolnictwa i ogrodnictwa,
  • pilarki dla leśnictwa .

Wszystkie te urządzenia w naszej ofercie dostępne są w konkurencyjnych cenach i na warunkach gwarancyjnych określonych przez producenta. Zapewniamy również dostęp do pełnej oferty oryginalnych akcesoriów i części zamiennych. Wybraną pilarkę możesz zamówić przez naszą stronę, z bezpośrednią dostawą pod wskazany adres.

 

Pilarki spalinowe STIHL – dlaczego warto wybrać produkt tej marki?

 

STIHL to niekwestionowany światowy lider w konstruowaniu niezawodnych pilarek. W swoich urządzeniach stosuje innowacyjne pomysły technologiczne, które usprawniają ich pracę i komfort użytkowania. Nie inaczej jest z pilarkami spalinowymi STIHL. Są to urządzenia sprawdzające się w różnych, także najtrudniejszych warunkach pracy, np. przy wycince drewna. Ich działanie charakteryzuje się dużą kulturą pracy, związaną np. z maksymalnie uproszczoną, intuicyjną obsługą czy też minimalnymi jak na tego typu pilarki drganiami. STIHL zadbał również i o to, aby optymalnie ograniczyć wady charakterystyczne dla urządzeń napędzanych silnikiem spalinowym. Dzięki temu możesz kupić u nas np. model pilarki o zredukowanej o połowę emisji spalin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium