Jeśli szukasz w naszej ofercie kompaktowej, niezbyt ciężkiej i atrakcyjnej cenowo pilarki, polecamy wybór urządzenia akumulatorowego. Mamy w sklepie duży wybór pilarek akumulatorowych STIHL – niezawodnych narzędzi do prac porządkowych w ogrodzie i sadzie czy cięcia drewna na opał. To idealne produkty do pracy w miejscach otoczonych sąsiedztwem innych posesji - mało hałaśliwe, a jednocześnie wydajne w pracy pilarki o sporej sile. Ponieważ nie emitują spalin, mogą być również używane do prac w pomieszczeniach, np. w tartakach, pracowniach stolarskich czy prywatnych garażach.

 

Co zyskasz, wybierając pilarkę akumulatorową?

 

Pilarka akumulatorowa to kompromis pomiędzy urządzeniami na prąd a pilarkami ze spalinowym silnikiem. Pilarki te nie wymagają stałego podłączenia do prądu, dlatego w trakcie pracy operatorowi nie przeszkadza plączący się i ograniczający ruchy kabel. Z tego samego powodu, piły działające na akumulator mają większą mobilność niż ich zasilane prądem odpowiedniki. Jednocześnie urządzenia te z reguły są lżejsze od pilarek spalinowych . O indywidualnej wadze pilarki akumulatorowej decydują parametry takie jak jej wielkość i siła. Zwykle ta waga nie przekracza jednak 12 kg. W porównaniu z pilarkami spalinowymi urządzenia akumulatorowe również pracują ciszej.

 

Co zyskasz, kupując pilarkę STIHL?

STIHL jako lider w produkcji pilarek do drewna potrafi przewidzieć potrzeby użytkowników, dlatego wdraża w swoich urządzeniach technologie, które ułatwiają obsługę i wykluczają możliwe wady tych urządzeń. Główną wadą wszystkich urządzeń akumulatorowych jest ograniczony czas pracy, po którym bateria wymaga naładowania. STIHL stosuje w swoich pilarkach akumulatory litowo-jonowe, które optymalnie wydłużają czas pracy sprzętu na jednym ładowaniu baterii. Baterie są kompaktowe, co wpływa na niewielki ciężar pilarek tej marki. Praca pilarek akumulatorowych STIHL jest również na tyle wytłumiona, że można ich używać bez potrzeby stosowania ochronników słuchu. Mimo to tego rodzaju narzędzia tej marki posiadają wysoką wydajność cięcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium